Vai pastāv tāda iespēja, kā tīmekļa vietnes izmaksas plāns?

Šie iespējams ir pirmie no jautājumiem ikvienam, kurš apsver domu izveidot savu mājaslapu.

Liels skaits cilvēku atver paši savas tīmekļa vietnes. Pašlaik pastāv 1,9 miljardi tīmekļu vietņu un to skaits palielinās katru dienu.

Tā kā mājaslapas izveide ir kļuvusi par pilnīgu normālu lietu, varētu uzskatīt, ka ir viegli atbildēt par mājaslapas izmaksām, bet izrādās, ka precīzas izmaksas ir grūti noteikt.

Katras mājaslapas izmaksas ir individuālas. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Lai sniegtu jums labāku izpratni par to ko sagaidīt, mēs jums gribam palīdzēt izveidot tīmekļa vietnes izmaksas plānu.

Šajā rakstā šādas tēmas:

  • Nosakiet, cik aptuveni izmaksātu jūsu tīmekļa vietne un izveidojiet precīzus pārskatus par kopīgajām iespējām.
  • Detalizēti pārrunājiet dažādu tīmekļu vietņu komponentu izmaksas. Tādejādi varat izvēlēties un nonākt pie atbilstošākās opcijas savām prasībām un budžetam.
  • Mēģiniet sev sniegtu skaidru priekšstatu par to, kādas finanses ir gaidāmas jūsu iecerētajai mājaslapai.

No kā sastāv mājaslapas izmaksas?

Kā pirmo soli aplūkosim visu, kas maksā naudu, veidojot savu mājaslapu un to kā tā ietekmē gala izmaksas dažādos scenārijos.

Mājaslapas izmaksas faktori

Lai gan mājaslapas cena ir ļoti individuāla, katrā tās izveides procesā dažas lietas ir universālas un nosaka izmaksas :

Tips mājaslapai – Mājaslapas netiek veidotas vienādas. Cena lielā mērā ir atkarīga no veidojamā objekta veida. Vienkāršu emuāru ir izveidot vieglāk nekā interneta veikalu, neliela uzņēmuma mājaslapā ir mazāk lapu nekā uzņēmuma vietnē.

Domēns un iznomāšana- katrai mājaslapai ir nepieciešama mājas adrese, kuru var sasniegt. Vietņu ziņā tas ir domēns un serveris. Jūs varat tās iegūt pats vai iegādāties kā daļu no tīmekļa vietnes pakalpojuma.

Pamattehnoloģija – visu tīmekļa darbību nodrošina kāda programmatūra fonā. Tie var būt HTML vai PHP faili, satura pārvaldības sistēma, piemēram, WordPress vai kas cits. Atkarībā no jūsu izvēles izmaksas atšķirsies.

Komponents – pamattehnoloģija nav viss. Atkarībā no vajadzīgās funkcionalitātes jums var būt nepieciešami papildus spraudņi, programmas vai trešās puses pakalpojumi, no kuriem daudzi izmaksās naudu.

Iestatīšana/Dizains/Izstrāde – mājaslapu izveide nav tikai daļu iegāde, bet to arī vajag labi izstrādāt. To var izdarīt pats vai nolīgt kādu citu, kas to izdarītu. Ja gribēsiet kādu nolīgt par to jums būs jāsamaksā.

Apkope – turklāt nepietiek tikai ar mājaslapas izstrādi ir jāsaglabā tās darbība. Nepārtraukta uzturēšana (to starp mārketings) ir arī daļa no jūsu mājaslapas izmaksas plāna.

Kā jau varat iedomāties, daudziem no iepriekš minētajiem faktoriem jūs varat ieguldīt naudu, lai kāds to darītu jūsu vietā vai arī laiku, lai iemācītos parūpēties pats. Viss atkarīgs no jūsu iespējām un tas būs faktors jūsu gala izmaksām. Piedāvājam dažādus scenārijus un tīmekļa vietnes galīgās cenas.

Pirmā iespēja: darīt visu pats – par 52 eiro 50 centiem jeb 60 dolāriem gadā

Lētākais veids ir visu uztaisīt pašam. Bet jūs noteikti aizdomājāties par to, ka neprotat kodēt. Tā nav nekāda problēma.

Ir pietiekami daudz tehnoloģiju, lai spētu izveidot mājaslapu bez kodēšanas. Piemēram, pārvaldības sistēma WordPress un Joomla. Ja esat gatavs veltīt laiku, lai apgūtu izvēlēto sistēmu, varat mājaslapas izmaksās iekļaut domēnu un iznomāšanu.

Par BlueHost tas būtu 4 eiro un 95 centi ieskaitot domēnu. Reizinot ar 12, tiek iegūti apmēram 60 eiro. Ja izvēlaties ilgāku līgumu, varat pat samazināt viesošanās izmaksas līdz aptuveni 32 eiro gadā. Tas arī būs pats laikietilpīgākais variants priekš sevis. Šāda veidā ir pilnīgi iespējams izveidot kvalitatīvu vietni, un daudzi to ir darījuši jau iepriekš.

Otra iespēja: noalgojiet pašnodarbināto – (eiro) 875,03 līdz 2625.08 jeb (dolāri) 1,000 līdz 3,000 par mājaslapu.

Protams šis variants ir pieejams tikai tad, ja tev ir budžets vai arī pats nevēlies veltīt laiku, tu vari nolīgt pašnodarbināto, lai viņš visu paveiktu tavā labā. Ir daudz vietu, kur to var izdarīt, Upwork, Freelancer.com and PeoplePerHour. Vidējā stundas samaksa aptver plašu diapazonu – no 10 eiro līdz pat 100. Tādēļ vietnes izmaksas ir atkarīgas no tā ar ko jūs strādājat un cik ilgi jūsu projekts aizņems laiku. Standarta WordPress tīmekļa vietne aizņem no 15 līdz 30 stundām. Tāpēc jūsu izmaksas ir starp 150 līdz 3000 eiro.

Ja strādājat ar mājaslapas veidotāju, varat nolīgt kādu personu, lai izveidotu jums pielāgotu veidni. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir īpašas tirdzniecības vietas. Ņemiet vērā, ka par tīmekļa vietnes veidotāja izmantošanu būs jāsamaksā nauda.

majas lapas izstrades izmaksas

Tā tad lūk:

Ja vēlaties saņemt labu kvalitāti, nolīgstot pašnodarbināto, vismaz 800 līdz 3000 eiro ir labs spēļu zāles numurs, kas paredzēts vienkāršai tīmekļa vietnei. Jo sarežģītāka vietne, jo lielākas izmaksas.

Trešā iespēja: Strādājiet ar aģentūru – 10,000 līdz 50,000 eiro par mājaslapu. Strādājot kopā ar aģentūru pilnīgi cits stāsts. Jūs mijiedarbosieties ar vairākām ieinteresētajām personām, kas ir atbildīgas par dažādām jomām (dizains, zīmols, attīstība, SEO u.c.), padarot procesu daudz ilgāku, un rezultātā būs vairāk darba stundu.

Bez šaubām jūs iegūsiet kvalitāti, taču cena ārkārtīgi pieaug. Aģentūras stundas likme var būt no 100 līdz 500 eiro. Līdz ar to tīmekļa vietnes izmaksas būtu no 10,000 līdz 50,000. Ir iespējams iegūt vietni arī, kuras vērtība ir mazāka nekā 10,000 eiro. Visticamāk, ka būs vajadzīgs laiks, lai atrastu šādu aģentūru.

Tas nav lai nosodītu šos uzņēmumus. Ir daudz labu cilvēku, kas veic lielu darbu. Ja jums ir uzņēmums, kam ir budžets, lai strādātu ar aģentūru, tad gala rezultāts var būt fantastisks un investīcijām labi vērts. Tikai tā rodas izmaksas un jums tas ir jāapzinās. Šī iemesla dēļ daudzi cilvēki paši izstrādā savas mājaslapas. Vēl viena iespēja ir tāda, ka var izmantot jauktu un atbilstošu pieeju, lai veiktu dažas daļas paši un veiktu ārpaklpojumus. Lai palīdzētu jums izlemt pareizo procesu, nākamajā mājaslapas izmaksu plānu sadaļā tiks nodalīti dažādi izmaksu faktori un parādīts, ko sagaidīt.

Cik izmaksā mājaslapa?

Pareizā atbilde uz jūsu jautājumu ir tas, ka tās izmaksas ir atkarīgas no daudziem faktoriem. Kas atbilst jūsu vēlmēm, vajadzībām un budžetam, lai izlemtu, cik daudz darba esat gatavs ieguldīt pats un ko atdot ārpakalpojumu sniegšanas personai.

Pēc tam kad esat iepazinušies ar iepriekš minēto, jums vajadzētu būt tuvāk savam personiskajam projektam.

Personīgi, ja vien nevadāt savu uzņēmumu, kam vajadzīgs dārgs, pielāgots risinājums, vienmēr ieteiktu izmantot pašiznomātu vai pārvaldītu WordPress mājaslapu.

Mācību līkne ir mazliet stāvāka nekā ar tīmekļa vietnes veidotāju vai mitinātu vietni. Tas neko daudz nenozīmē – WordPress platforma ir ļoti iesācēju draudzīga. Burtiski miljoniem cilvēku, kuriem pirms pirmās vietnes lietošanas nav bijušas nekādas zināšanas par tīmekļa dizainu vai attīstību WordPressu izmanto katru dienu.

Ja viņi to spēj, jūs arī !

Turklāt WordPress ir lielākā ekosistēma no visām iespējām. Līdz ar to risinājumi ir gandrīz jebkam, par ko var iedomāties un daudz kas ir par brīvu. Kā arī tas ir elastīgs un nav nekā tāda ko jūs nevarētu izveidot.

Vissvarīgākais ir tas, ka viss ko jūs veidojat ar WordPress ir pilnīgi jūsu! Jūs pilnībā kontrolējat, kas notiek ar jūsu mājaslapu un saturs pieder jums. Izmantojot savu vietni varat darīt visu ko vien vēlaties, tostarp pārvietot to uz citu viesošanās uzņēmumu. Ja noīrējat vietni kādas citas personas serverī, visticamāk, nevarēsiet saglabāt savu mājaslapu, ja izlemsiet to pārvietot.