Sēdiniet savu bērnu prom no ejas!

Mazās rokas un kājas var tikt ievainotas no pasažieriem vai pārtikas un dzērienu ratiņiem, un bērniem nevajadzētu satvert cilvēkus vai to īpašumu.

Palīdziet bērnam iekārtoties ērti!

Ir grūti sēdēt tik ilgi, bet pāris mazu spilvenu, segu un plīša dzīvnieku var visu izmainī. Ja bērns ir ērti iekārtojies, viņš mazāk cenšas atstāt savu vietu un dīdīties.

Nodrošiniet dažādas izklaides iespējas!

Jūtieties brīvi, atļaujot bērniem izmantot lidojuma opcijas, taču neesat atkarīgs no tām, jo ​​viņu iecienītā spēle vai izrāde var nebūt pieejama. Paņemiet līdzi portatīvo spēļu konsoli, ar mūziku un audio grāmatām ielādētu tālruni, uzlīmes, spēļu kārtis, grāmatas, baltu papīru, zīmuļus un krāsojamās grāmatas.

Lai iegūtu vairāk izglītojošas aktivitātes, plānojiet atvaļinājumu, izmantojot ceļojuma brošūras vai pārskatiet savu ceļvedi vēlreiz. Ieviesiet grāmatas, kartiņas un citus mācību materiālus, kas piemēroti jūsu bērna vecumam. Ja jums ir skolas vecuma bērni, jautājiet skolotājam, ko viņš vai viņa ierosina.

Pārsteidziet bērnu!

Paņemiet līdzi viņiem domātu nelielu pārsteiguma dāvanu, piemēram, jaunu krāsojamo grāmatu un krītiņus. Lieliska būtu arī jauna rotaļlieta vai grāmata. Tas palīdzēs radīt viņos interesi par jaunu darbību un palīdzēs cīnīties ar garlaicību.

Līdzi ņemiet daudz uzkodu un saldumu!

Zīdaiņiem, protams, ir nepieciešams tikai mātes piens, bet vecākiem bērniem piedāvājiet gardas iespējas ar zemu cukura daudzumu kā rieksti, sviestmaizes, musli batoniņi, žāvēti augļi un uzkodu maisiņi. Izvairieties no priekšmetiem, kuri ir sulīgi vai drūpši, lai nepiesārņotu lidmašīnas sēdvietas. Banāni un avocado arī nebūs labākais variantsm, jo tie maisiņā pārvēršas putrā.

Pastāv noteikumi par to šķidrumu vai želeju daudzumu un veidu, ko var ienest lidmašīnā, bet dažreiz tiek izdarīti izņēmumi attiecībā uz pudelītēm. Pārliecinieties, ka jūs minējat šos priekšmetus personālam, pirms ieliekat tos savā somā.

Atalgojiet labu uzvedību!

Atalgojiet labu uzvedību un izmantojiet konsekventu disciplīnu. Paslavējiet viņus par ilgo spēju nosēdēt mierīgi, palikt klusam un cienīt citus. Pirms ceļojuma skaidri izstāstiet, kas bērniem jādara, lai par labo uzvedību saņemtu konkrētu balviņu. Ja viņi rīkojas slikti, nesniedziet viņiem negatīvu uzmanību, kliedzot vai izsmejot viņus, jo viņi var redzēt šo uzvedību kā veidu, kā pievērst lielāku uzmanību. Tā vietā dodiet stingru “nē” un paskaidrojiet, kāpēc viņu rīcība nav pareiza. Pēc tam novirziet viņu uzmanību uz pozitīvu un aizraujošu darbību.

Palieciet mierīgi.

Centieties neizrādīt neapmierinātību, ja viss nesanāks tieši tā, kā plānots. Bērnus var ietekmēt viņu vecāku garastāvokļi, un jūsu stress var ātri pārvērsties viņu stresā.