Skaistas un apburošas drēbes var pēkšņi un negaidīti sasmērēties. Bieži vien mazi un neuzkrītoši, taukaini traipi var pārvērsties par problēmu tā ka vairāk nav iespējams šo kreklu uzvilkt šī pleķa dēļ. Tomēr īstā problēma radās tad, kad mana paša jaunā zīmola, pārdošanā pieguļošās bikses ieguva pleķi, kas man likās nepieņemami.

Tas noveda mani atrast labāko veidu, kā veiksmīgi atbrīvoties no netīriem un taukainiem pleķiem. Šķiet, ka esmu atradusi to.

Trauku mazgājamais līdzeklis!

Šajā gadījumā smērvielas sadalīšana ir ļoti būtiska, lai iztīrītu pleķus. Doma par vienkāršu trauku mazgājamo līdzekli, lai notīrītu taukainus pleķus, man ienāca prāta tiklīdz redzēju, kā par to raksta Emma, tas noņēma pleķus nesabojājot apģērbu. Loģiski padomājot tas nemaz nav brīnums, jo trauku mazgājamais līdzeklis ir paredzēts, lai nomazgātu taukainas virsmas.

Sākumā es ieteiktu, izmēģināt šo metodi uz kādas neredzamas vietas jūsu apģērbā, lai būtu droši, ka apģērbs nezaudēs krāsu un nesabojāsies. Lielākajai daļai šķidro trauku mazgāšanas līdzekļu (piemēram, Dawn) uz naftas bāzes būtu jādarbojas labi. Pilnīgi dabiskie vai videi draudzīgie mazgāšanas līdzekļi diemžēl nebija tik efektīvi mūsu testēšanā.

Tas ir vienkāršākais un iedarbīgākais veļas mazgāšanas veids, ko esmu izmēģinājusi. Tam ir vajadzīgi tikai trīs soļi. Visi netīrumi un pat arī sakaltuši trapi iztīrījās. Izmēģiniet un dariet mums zināmu, kādi iecienītākie apģērba gabali jums ir atkal iespējami uzvilkt. Vai jums ir veiksmīgs veids, kā notīrīt taukus vai ēdienu pleķus?

Kā iztīrīt taukainus pleķus no apģērba

Jums vajadzēs:

  • Trauku mazgājamo līdzekli uz naftas bāzes
  • Veļas mašīnu

Instrukcijas:

  1. Uzlejiet trauku mazgājamo līdzekli tieši uz taukainā pleķa. Ieziediet mazgāšanas līdzekli, lai tas labāk iesūcās apģērbā un ļaujiet tam pāris minūtes pastāvēt.
  2. Izmazgājiet apģērbu veļas mašīnā pēc etiķetes norādes uz apģērba.
  3. Līksmojiet par uzvaru pār taukainajiem pleķiem un izbaudiet, ka esat brīvs no traipiem.