Dodoties ceļojumos var būt reizes, kad nākas gulēt mašīnā, jo tuvumā nav nevienas viesnīcas. Tas var šķist biedējoši, bet patiesībā nav tik traki, un tu pat vari normāli izgulēties. Šajā rakstā vari gūt iedvesmu, kā mašīnā ierīkot ērtu guļvietu.

  1. Ja iespējams, nolaid sēdekļus. Ja tavā mašīnā ir tāda funkcija, tad priekšējo malu vari pacelt uz augšu, lai sēdekļa atzveltni varētu maksimāli atgāzt uz aizmuguri. Pastum krēslu uz priekšu, lai atzveltne neatduras pret aizmugurējo sēdekli.
  • Pārliecinies, ka veicot šo soli, sēdekļa auduma pārsegs netiek pārāk nospriegots vai pat pārplēsts, ja jūti pretestību, nemēģini ar varu atzveltni nolaist zemāk.
  1. Izveido matraci. Pārklāj sēdekli ar dvieļiem vai segām, ja tev tādi ir. Var izmantot arī jakas, liekas drēbes vai pat tīru lupatu.
  2. Novieto spilvenu tur, kur atradīsies tava galva. Ja tev nav spilvens, vari salocīt dvieli vai segu, vai izmantot krēsla roku balstu, ja tas ir noņemams.
  3. Izmanto segu, dvieli, jaku vai jebko citu, lai apsegtos.
  4. Ja tev ir vēl kāds dvielis, drēbes vai audums, izmanto to, lai piekārtu priekšā logam, tā iegūdams lielāku privātumu un papildus siltumu.
  5. Saldus sapņus! Iespējams, tu neaizmigsi uzreiz, bet kad to izdarīsi, tad miegam vajadzētu būt labam.