Tu noteikti esi ļoti satraukts – tava meitene, draudzene vai simpātija ir uzaicinājusi tevi ciemos. Tikai – tu nezini, kā izturēties? Neuztraucies, seko šiem soļiem un tu iemācīsies, kā būt perfektam viesim!

  1. Neradi neveiklas situācijas. Mēģini uzsākt sarunu, radīt impulsu. Lietas var ļoti ātri kļūt ļoti neveiklas, ja stāvēsi istabas vidū ar rokām aiz muguras un dīdīsies no vienas puses uz otru. Nav arī pieklājīgi viņai likt pārtraukt klusumu.
  • Lai ilgāku laika posmu radītu iespaidu, ka nejūties neveikli, uzsāc kontaktu ar nelieliem smiekliem. Vienkāršs “Kā Tev iet?” var būt labs veids, kā uzsākt sarunu.
  1. Pieturi viņai atvērtas durvis. Lai arī tā ir viņas māja, viņa ir lēdija, un tu esi džentlmenis neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties. Tā tu atstāsi labu iespaidu par sevi meitenes un viņas vecāku acīs. Visi mīl džentlmeņus.
  2. Palūdz, lai tev izrāda māju, jo nevēlies apmaldīties. Saki to piemīlīgā veidā, šis ir lielisks veids, kā uzsākt koķetu sarunu vai pārvarēt neveiklību, lai varētu turpināt viesošanos.
  • Noteikti nejautā to nelaipni vai rupji, jo, ja tā darīsi, viņa padomās, ka tu tur atrodies tikai tāpēc, ka gribi, mmm, “nolaist”.
  1. Izturies atbilstoši situācijai. Tā ir meitenes māja, un viņas vecāki ir maksājuši par visām skaistajām mēbelēm, kas tajā atrodas. Neskraidi pa gaiteņiem, nesalauz neko un neaiztiec bildes ar netīriem pirkstiem.
  2. Izpriecājieties! Nestāvi un nespēlē savu telefonu, neizslēdz meiteni. Runājiet par kaut ko, par lietām, kas jums patīk. Iespējams, jums jātaisa kopīgs projekts skolai, tad šis ir īstais brīdis tam ķerties klāt. Tā jūs sāksiet runāt, būsiet spiesti ko darīt, pirms situācija kļūst neveikla.
  • Dažas lietas, ko jūs varētu darīt divatā – noskatīties kādu filmu, uzspēlēt galda spēles vai kopīgi pavakariņot.
  1. Esi džentlmenis. Gan pret meiteni, gan viņas ģimeni. Neesi nelaipns, stādies priekšā. Paspied rokas un esi jauks. Neesi stīvs kā dēlis, kurš ar nokārtu galvu, klusā balstiņā neveikli nomurmina “Sveiki.”
  2. Piedāvā kādas nodarbes. Protams, jūs nevarēsiet darīt pilnīgi visu, un kādā brīdī tev varētu aptrūkties idejas. Piedāvā darīt kaut ko reālu – aiziet papeldēt, noskatīties filmu, uzspēlēt bumbu. Nav nozīmes tam, ko jūs dariet, ja vien tas sagādā jautrību.

Pat tad, ja viņa nekur nevēlas iet, saki, ka lieliski pavadīji laiku un pieņem viņas vēlmi nekur neiet. Arī, ja cerēji, ka tas varētu izvērsties par randiņu, vienkārši priecājies, ka vispār tiki uzaicināts ciemos.