SEO jeb optimizācija meklēšanas lapām piesaista mājas lapai apmeklējumu no tādām meklēšanas lapām kā Google, un palīdz tavai mājas lapai nonākt tās virsotnē. Tas ir veids, kā interneta vidē pievērst uzmanību tieši savam biznesam! SEO pakalpojumi ir jau labu laiku izmantota un labi zināma prakse – tādēļ nereti rodas jautājums – vai tie joprojām ir aktuāli?

SEO ir ļoti mainīga industrija. Google visu laiku maina savu algoritmu, pēc kura strādā informācijas atrašanas process. Nekas nestāv uz vietas – arī tavi konkurenti to nedara, tāpēc izlasi, kādi būs tava biznesa ieguvumi no SEO pakalpojumiem!

SEO stratēģijas joprojām ir efektīvas

Pirmkārt, metodes, kas tiek izmantotas SEO optimizācijas nodrošināšanai, joprojām ir aktuālas un patiešām darbojas. Ja vien tu koncentrējies uz to, lai sniegtu potenciālajiem klientiem labāko iespējamo pieredzi tavu produktu vai pakalpojumu atrašanai internetā, SEO pakalpojumu izmantošana būs īstais, efektīvais rīks, kas palīdzēs tev iegūt augstāku reitinga vietu meklēšanas lapās un palielinās trafiku. Tas, savukārt, nozīmē, ka lietotājs nokļūs līdz tavam biznesam tikai pāris klikšķu rezultātā.

SEO nezaudēs savu aktualitāti vēl ilgu laiku

Ņemot vērā to, kādā veidā pašlaik attīstītās meklēšanas lapas, ir ļoti maza iespēja, ka SEO pakalpojumi tuvākajā nākotnē kļūs mazāk efektīvi. Mūsdienās arvien vairāk palielinās audio un video meklēšana, kas, tāpat kā tradicionālā teksta meklēšanas gadījumā, iekļauj sevī meklēšanu pēc atslēgvārdiem – kas ir SEO pamatā. Tas nozīmē, ka, lai arī kāds būtu lietotāja meklēšanas veids, viss galu galā balstās SEO optimizācijas principos.

Tavi klienti uzticas Google

Ir izpētīts, ka 80 – 90% pircēju vispirms izpēta atsauksmes internetā, pirms veikt pirkumu, un šis skaits nākotnē tikai palielināsies. Nepaies tik ilgs laiks, kad ikviens meklēs produktus un pakalpojumus internetā. Vai tu vēlies, lai šie cilvēki atrod tieši tavu biznesu? Bez SEO pakalpojumu īstenošanas cilvēkiem būs ļoti grūti tevi atrast tavu konkurentu vidū.

Turklāt, cilvēki uzticas pirmajam rezultātam, ko uzrāda Google – aptuveni 60% no klikšķiem tiek veltīti pirmajam rezultātam. Jo zemākā reitinga vietā tu būsi, jo aizdomīgāks kļūs klients. Ieguldot nedaudz līdzekļu SEO, tu nokļūsi virsotnē un iegūsi miljoniem potenciālo klientu.

SEO pakalpojumi ir ļoti izdevīgi

SEO optimizācija ir izdevīga ne tikai salīdzinot ar tradicionālā mārketinga stratēģijām, bet arī ar citiem digitālā mārketinga veidiem. SEO ir tā neredzamā mārketinga daļa, kas palīdz tev būt redzamam interneta vidē.

5.250 miljonu mājas lapu internetā – izcelies starp tām!

Pašlaik internetā ir vairāk nekā 250 miljonu mājas lapu… Milzīgs skaitlis! Tas padara jauna biznesa redzamības nodrošināšanu arvien grūtāku. It īpaši, ja tavā nozarē ir liela konkurence. SEO ir veids, kā tu spēsi izcelties pārējo vidū. Pareizi izstrādāta stratēģija tev palīdzēs sacensties arī ar lielajiem biznesiem!

Tavi konkurenti to dara jau pašlaik

Atceries, ka SEO optimizācija ir nebeidzams process. Tava mājas lapa nekad nebūs pietiekami optimizēta, jo, ja tu sēdi uz vietas un nepielāgojies jaunumiem, visticamāk, tavs konkurents būs tevi apsteidzis. Neļauj konkurentiem iegūt tavu vietu – ņem vērā šo lielisko un efektīvo rīku!

Tu iegūsi pieeju datiem

Kādiem datiem – tu droši vien jautāsi. Tu iegūsi savu klientu datus. Tu spēsi atklāt, ko tavi klienti meklē visvairāk, ko turpmāk izmantot savā labā. Klientu dati ir ārkārtīgi vērtīgi šajā biznesā, un tos iegūt ir pavisam vienkārši ar pareizajiem rīkiem. Klientu dati sniedz tev iespēju sagatavot tieši viņiem labāko piedāvājumu – kas rezultējas vairāk pārdotos produktos un pakalpojumos.

SEO optimizācija varbūt ir jau gadiem ilgi izmantota metode, taču nedomā, ka tā ir zaudējusi efektivitāti. Tieši otrādi – tagad tā ir kļuvusi vēl svarīgāka nekā iepriekš. Tavam biznesam pavisam noteikti ir nepieciešams ieguldījums SEO pakalpojumos, ja tu vēlies gūt panākumus interneta mārketingā. SEO joprojām ir viens no svarīgākajiem rīkiem katra uzņēmuma mārketinga plānā, kas palīdzēs veidot tavu tēlu internetā un piesaistīt arvien jaunus klientus visā pasaulē.