Vai gribi, lai puisis ir tik pat traks pēc tevis, cik traka esi tu pēc viņa? Lai gan tu nevari kādam likt justies tā, kā vēlies, noteikti vari mēģināt spert pirmo soli un ļaut viņa jūtām attīstīties.

Šeit būs apkopoti pāris ieteikumi kā apburt izvēlēto puisi, tajā pašā laikā paliekot taisnīgai pret sevi.

Esi pašpārliecināta!

Tev vajag šim cilvēkam parādīt to, cik aizraujoša esi. Kļūsti pašpārliecināta, ja vēl neesi. Tas noteikti nenozīmē to, ka tev vajag būt skaļai, enerģiskai, iedomīgai, runātīgai vai pārāk lieki atklātai. Būt pašpārliecinātai tikai nozīmē to, ka jūties komfortabli savā ādā. Tu vari vienlaicīgi būt droša, jauka un apņēmīga, bet esi gatava nākt ārā no savas čaulas!

Puišiem patīk pašpārliecinātas, interesantas meitenes, kuras pašas valda pār savu dzīvi. Vienīgie puiši, kuriem patīk meitenes, kas nav pašpārliecinātas ir puiši, kuri paši nav pašpārliecināti un grib būt pārāki par kādu. Kurš gan vēlās būt kopā ar puisi, kurš grib, lai meitene jūtas slikti par sevi vai saka kā viņai uzvesties. Tas nav veselīgi un tu esi pelnījusi daudz vairāk.

Izskaties pēc savas labākās versijas, neesot samākslota.

Izrādi to, ka tev rūp kā izskaties, esot puiša klātbūtnē. Puiši labāk visu uztver, ja tas tiek parādīts vizuāli, tādēļ, ja pacentīsies izskatīties labāk, tad tas noteikti tev palīdzēs, bet galvenais ir tas, ka tad, kad izskaties labi, tad arī jūties labi! Tā pašpārliecinātība ļaus tavam lieliskajam raksturam sākt spīdēt.

Nedaudz kosmētikas, var daudz ko mainīt. Tev nevajag izskrāsot savu seju kā krāsojamo grāmatu. Skropstu tuša atver tavas acis, lūpu balzāms izceļ tavu smaidu, konsīleris var noslēpt kādas nepilnības un pincete varētu palīdzēt mežonīgām uzacīm.

Velc drēbes, kurās jūties ērti. Neiespied sevi apspīlētos svārkos, ja tas nav tavs ikdienas stils, bet džinsi, kas labi sēž uz tava auguma un krekls, kas izceļ tavu acu krāsu ir droša, bet izdevusies kombinācija.

Bieži smaidi – pētījumi atklāj, ka cilvēki, kas bieži smaida ir pievilcīgāki, tādēļ smaidi pēc iespējas vairāk, lai izskatītos skaistāka, kā arī, draudzīgāka un viegli uzrunājama.

mīlestība

 

Tev vajadzētu būt labai humora izjūtai.

Ja tev ir laba humora izjūta, tad tas visu padara labāku. Tas nenozīmē, ka tev vajadzētu uzvesties kā klaunam vai smieties par visu, bet tev vajadzētu mēģināt neuztvert sevi tik nopietni un būt gatavai pasmieties, it īpaši tad, kad tava simpātija ir tev blakus. Ja tu esi pārāk nopietna, tad viņš varētu tevi uztvert kā draudīgu vai neatsaucīgu, un tas nav iespaids, ko tu vēlētos uz viņu atstāt.

Izpaud savu humoru citā veidā. Citi cilvēki ir asprātīgi un sarkastiski, citi spēj stāstīt smieklīgus stāstus. Daži ir nedaudz dīvaini, bet ar savu odziņu un citi māk pasmieties paši par sevi. Nav nozīme tam, kāda humora izjūta uzjautrina tevi visvairāk.

Ir vieglāk izbaudīt laiku kopā ar kādu, kad tu vari ar viņu labi izsmieties, ja jūs neatrodat tēmu par ko smieties kopā, tad varbūt tu sapratīsi, ka tev viņš patiesībā nemaz nepatīk.