Attiecību izbeigšana ir grūta, neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu lēmums vai otras personas lēmums. Ir vairāki veidi, kā jūs varat strādāt ar savām sāpīgajām emocijām un sākt virzīties uz priekšu, piemēram, rakstot par savām izjūtām, ļaujot sev bēdāties un esot piesardzīgam attiecībā uz jaunām attiecībām. Paturiet prātā, ka nepieciešams laiks un pacietība. Ja laika gaitā nešķiet, ka lietas uzlabojas, atcerieties, ka vienmēr varat vērsties pie draugiem, ģimenes vai pat garīgās veselības aprūpes speciālista.

Paņem pauzi!

Pat tad, ja jūs un jūsu bijušais esat nolēmuši palikt draugi, jums vajag nedaudz laika atelpai un domu sakārtošanai vienatnē. Tas nozīmē, ka jūs netiekaties, nesazvanaties un nesarakstaties. Jums nav jāpārtrauc runāt uz visiem laikiem, bet jums ir jāsamazina visa saziņa tik ilgi, cik tas nepieciešams.

Ja viņš / viņa mēģina pārliecināt jūs satikties, jautājiet sev godīgi, kāda tam būtu jēga. Ja jūs atcerēsieties pagātni, redzot viņu, un aizmirsīsiet strīda iemeslu, agri vai vēlu viss nonāks tur pat atpakaļ.

Attīri telpu sev apkārt!

Ir tādas lietas, kas atgādina tev par attiecībām – dziesma, smarža, vieta, fotogrāfija. Katru dienu redzot šos priekšmetus var būt grūtāk atveseļoties no sabrukuma. Noņemiet no acu skata visas lietas, kas sāpina sirdi.

Ja jums ir kāda īpaša lietiņa, piemēram, pulkstenis vai rotaslieta, kuru jums uzdāvināja jūsu bijušais partneris un esat to izlēmis saglabāt, tajā nav nekas nepareizs, bet pagaidām mēģiniet to neturēt acu priekšā.

Ļaujiet vaļu emocijām!

Attiecību beigas var atstāt lielu caurumu sirdī, kas var prasīt ievērojamu sadzīšanas periodu. Pārliecinieties, ka jūs ļaujat vaļu savām emocijām un nepaturat tās sevī. Ļaujiet sev raudāt, kliedziet, lai izvadītu no sevis negatīvās emocijas.Var būt nepieciešams ilgāks laiks, lai jūs varētu justies labāk un turpināt ikdienu tā, kā tas bijis pirms tam.

Izejiet laukā!

Kad attiecības beidzas, ir labi, ja jūs pietiekami daudz laika pavadiet mājās. Tikai pārliecinieties, ka atgriezieties pasaulē pēc tam, kad esat sapratis savas jūtas. Veidojiet plānus, izejiet ārā kopā ar saviem draugiem un izklaidējieties! Vispirms tas var šķist neveikli, bet kļūs vieglāk un tas palīdzēs jums justies labāk. Tas palīdzēs arī nedomāt par problēmām un otru cilvēku! Baudiet brīvību darīt to, ko vēlaties. Aizejiet uz savu iecienīto kafejnīcu, dodieties iepirkties vai arī dodieties mazā atvaļinājumā.

Turpiniet rūpēties par sevi!

Ja pirms attiecību beigām jūs neuztraucāties par sevi, tad tagad ir pienācis laiks to sākt darīt. Pārliecinieties, ka jūs labi ēdat, pietiekami guliet, atpūtieties un dariet to,kas jums sniedz prieku. Ēdiet sabalansētu diētu, kas satur daudz svaigu augļu un dārzeņu, pilngraudu un liesās olbaltumvielas. Izvairieties no neveselīgas pārtikas, liekā cukura un liekajiem taukiem.

30 minūtes piecas reizes nedēļā ejiet pastaigā, brauciet ar velosipēdu pa pilsētu vai doties uz baseinu.

Atpūtieties vismaz 15 minūtes dienā. Izmēģiniet meditāciju, dziļus elpošanas vingrinājumus vai jogu, kas var palīdzēt jums atslābināties.