kā nopelnīt naudu internetā ar youtube

Seko līdzi šiem padomiem un sāc pelnīt naudu ar YouTube palīdzību!

Izveido savu kontu.

Pievieno tam atslēgvārdus, pēc kuriem cilvēki varētu to atrast. Tava konta nosaukumam jābūt vienkāršam, īsam un tādam, ko var viegli atcerēties, kā arī oriģinālam.

Pievieno unikālu video saturu.

Radi saturu, kas būtu labā kvalitātē, un nebūtu parāk garš. Turklāt, ievieto video regulāri.

 • Pat ja tavi video sākotnēji nav ideāli, turpini tos veidot. Viss labais nāk ar treniņu.
 • Uzlabo sava satura kvalitāti, izmantojot labāku kameru, vai izmantojot apstrādes programmas un paņēmienus. Izmanto labu apgaismojumu.
 • Regulāri ievietojot video, tu spēsi veidot sekotāju bāzi.
 • Atceries pievienot saviem video atslēgvārdus, kas raksturo to saturu, kā arī piesaistošu aprakstu.

Piesaisti auditoriju.

Auditorijas veidošana ir pati būtiskākā darbība, kas palīdzēs tev pelnīt. Nepastāv viens noslēpums, kas ļautu tev iegūt vairāk sekotāju. Vienkārši centies radīt pēc iespējas labāku saturu.

 • Dalies ar saviem video sociālajos medijos, piemēram, Facebook un Twitter.
 • Atbildi uz lietotāju komentāriem, kas atstāti pie taviem video. Šad tad veido video, kas veltīti tavu skatītāju komentāriem un jautājumiem. Saziņa ar saviem sekotājiem palielinās jaunu sekotāju skaitu.
 • Spēlē spēles un izmanto bezmaksas kazino spēļu piedāvājumu, lai piesaistītu specifisku auditoriju.

“Monetizē” savus video.

Lai sāktu pelnīt ar YouTube palīdzību, tev būs jāieslēdz video monetizācija. Tas nozīmē, ka tu ļausi YouTube izvietot reklāmas tavos video.

 • Tu vari monetizēt video, kad to ievieto, atzīmējot „monetize with ads” sadaļu.
 • Lai monetizētu video, kad tas jau ir ievietots YouTube, atver Video Manager un noklikšķini uz „$” zīmes, kas atrodas blakus video.

Reģistrējies Google AdSense.

To vari izdarīt par brīvu AdSense mājas lapā. Tev jābūt vismaz 18 gadu vecam, lai izveidotu savu kontu.

 • Tev ir nepieciešams PayPal konts vai banktas konts, lai AdSense varētu pārliecināties, kas tu esi, un kam nosūtīt naudu.

Izpēti rādītājus.

Tiklīdz tu būsi monetizējis savus video, tu varēsi izpētīt, kā tiem veicas. Noklikšķini uz Analytics sava kanāla izvēlnē. Tajā tu varēsi aplūkot potenciālos ienākumus, reklāmu veiksmes rādītājus, video skatījumus, demogrāfijas rādītājus utt.

 • Izmanto šos rīkus, lai aplūkotu, kas ir tava auditorija. Tu vari mainīt savu saturu vai mārketinga stratēģiju, ja tev šķiet, ka tu piesaisti neīsto publiku.

Reklamē savus video.

Tas nebūs efektīvi, ja tu vienkārši ievietosi savu video YouTube un viss. Uzsāc blogu, izveido mājas lapu vai ievieto tos sociālo mediju lapās. Jo vairāk skatījumu tu piesaisti, jo labāk. Jo vairāk tu izplati savus video, jo lielāka iespējamība, ka tos ieraudzīs.

Kļūsti par YouTube partneri.

YouTube partneri ir YouTube lietotāji, kam ir monetizēti video un liels sekotāju skaits. Partneriem ir pieeja satura veidošanas rīkiem, kā arī viņi var laimēt balvas par sekotāju skaitu. Partneri arī gūst pieeju YouTube atbalstam un padomiem.

 • Tu vari pieteikties, lai kļūtu par YouTube partneri jebkurā laikā YouTube Partner lapā. Lai tev piešķirtu šo statusu, taviem video jābūt skatītiem vismaz 15 000 stundu pēdējo 90 dienu laikā.